Stalčių sistemos

BLUM MetaBox

METABOX stalčius sudaro vos keli komponentai. Galite šias laiko išbandytas stalčių sistemas naudoti virtuvėse, koridoriuose, vonios kambariuose, biuruose ir net parduotuvėse. Dėl tvirtų medžiagų ir atidaus meistrų darbo jos yra itin stabilios (maks. dinaminė apkrova – 30 kg).

BLUM TandemBox PLUS

Laiko išbandyta metalinių stalčių sistema tinka daugeliui taikymų ir dizaino variantų – nuo standartinių iki individualizuotų sprendimų. Visi TANDEMBOX variantai naudoja tuos pačius TANDEMBOX bėgelius, užtikrinančius plunksnos lengvumo slydimą ir ypač lengvą atidarymą ir uždarymą.​

BLUM TandemBox ANTARO

Vienas spintelės profilis. Begalė pritaikymų. Laiko patikrinti TANDEMBOX bėgeliai užtikrina tobulą stalčių slydimą ir vartotojo patogumą. Dėl itin mažos trinties stalčiai atsidaro ypač lengvai, o dinaminės apkrovos siekia 30 kg ir 65 kg. Su švelnaus uždarymo sistema BLUMOTION stalčiai visada užsidaro tyliai ir lengvai – visą baldo tarnavimo laiką.

Blum LegraBox

Ar egzistuoja tobulas stalčius? Laisvas nuo visko, kas pažįstama, susitelkęs ties siekiamais principais ir neprilygstamo veikimo lygmens. Linijinis. Švarus. Grakštus. Tai LEGRABOX: Patirkite eleganciją. Stalčių sistema, įkvepianti neįmantriais kontūrais, lygiagrečių šoninių linijų dizainu ir dekoratyvinių linijų akcentais.

Lankstų sistemos

Tobulas judėjimas kiekvienoms durelėms

Švelnaus uždarymo sistema BLUMOTION adaptyviai prisitaiko kiekvienoms durelėms. Visos durelės užsidarys be garso, nepriklausomai nuo jų dydžio, svorio ir uždarymo greičio.

Švelnus uždarymas, atitinkantis Jūsų poreikius

BLUMOTION funkciją galima išjungti daliai lankstų, taip ir mažiausios durelės užsidarys tobulai.