LEGRABOX

LEGRABOX

 

Elegantiška dėžių sistema pasižymi aptakiu tiesių šonų dizainu ir itin aukštos kokybės judėjimu. Jos aptakus dizainas jau gavo daug prestižinių tarptautinių apdovanojimų už puikų dizainą.

LEGRABOX yra tokia pat plati, kaip ir pačių namų sąvoka, ją galima pritaikyti bet kam, bet kurioje namų dalyje. Prie šios sistemos galima pasirinkti AMBIA-LINE, stalčiaus vidaus suskirstymo sistemą, specialiai pritaikytą atitikti dizainą. Skirta kurti vientisą išvaizdą visose namų erdvėse.

 

LEGRABOX išvaizdai būdingas tiesių linijų aptakus dizainas ir aukštos kokybės medžiagos. Stalčių šonai tiesūs tiek viduje, tiek išorėje ir yra įspūdingai ploni – vos 12,8 mm. Visos detalės puikiai dera ir yra nepastebimai sujungtos.

LEGRABOX spalvų koncepcija visiškai nauja. Klientų prekių ženklų galimybė yra integruota stalčiaus šono dizaino dalis. LEGRABOX yra įvairiai pritaikoma ir puikiai atrodo bet kokiuose namuose, nesvarbu, naudojama su įprastais ar vidiniais stalčiais, stalčiais aukštu fasadu ar vidiniais stalčiais aukštu fasadu.

 

Elegantiška dėžių sistema

Tiesių linijų. Aptaki. Grakšti. LEGRABOX – tai elegantiškas stalčių šonų dizainas, derantis su įspūdinga pažangia technologija.

 

Galimybės

  • Medžiagos ir spalvos: nerūdijantis plienas, ant kurio nelieka pirštų atspaudų, arba plienas su matine juodos žemės, pilka matine Orion arba balto šilko matine danga
  • Aukščio parinktys: N, M, K, C ir F
  • Bėgelių ilgiai: 270-650 mm
  • Suderinama AMBIA-LINE stalčiaus vidaus suskirstymo sistema

 

Kerinti technologija

Visiškai nauja bėgelių sistema suteikia LEGRABOX dar aukštesnės kokybės judėjimą ir didelę apkrovą.

 

Dizaino variantai

Be LEGRABOX pure, siūlomi ir kiti variantai – matinis, metalinių paviršių ir tiesių linijų stalčių šonų dizainas: LEGRABOX free su dideliais dizaino elementais. Jie beveik nepastebimai priglunda prie stalčiaus šono dizaino, kurdami atvirą, paprastą išvaizdą.

LEGRABOX free dėl naudojamų įvairių medžiagų, pavyzdžiui, stiklo, medžio ar akmens, suteikia laisvę pasirinkti individualų dizainą. Šis variantas galimas tik renkantis C aukščio stalčius aukštu fasadu.

 

 

Montavimas ir reguliavimas

LEGRABOX sudaro šios saugumo funkcijos: Fasadą tereikia uždėti į jo laikymo padėtį ir jis lengvai prisisegs. Fasadą galima surinkti net įstūmus stalčių.

Nuimti taip pat lengva: laikymo padėtis leidžia vienam žmogui be pastangų nuimti labai plačius fasadus.

Galima reguliuoti 3 LEGRABOX matmenis – aukštį, šonus ir pakreipimą. Tai užtikrina tobulą tarpelių išdėstymą stalčiuose ir ištraukiamose sistemose su aukštais priekiniais skydeliais.

 

Akivaizdūs privalumai:

  • Tiesių linijų aptakus dizainas ir aiškios formos
  • Plonų stalčių šonų dizainas – vos 12,8 mm storio
  • Jokių tarpelių tarp atskirų dalių